ukliďme naše město
zákony je třeba dodržovat

o nás

Jde to jinak!
Na Kladně žijeme, protože ho máme rádi. Protože máme svoje město rádi chceme, aby bylo LEPŠÍ.
Kladno bylo 100 let černé, 40 let rudé a posledních 20 let modré. To končí.
Mají-li se věci na Kladně zlepšit, musí se VYMĚNIT LIDÉ v jeho vedení a odejít prospěcháři. Nepůjdeme do koalice se současnými zástupci ODS. Nedáme se koupit.

Protikorupční sdružení -LepšíKladno- čtyři roky slouží veřejnosti, pomáhá kontrolovat politiky a navrhuje varianty pro rozhodování, spolupracujeme s iniciativami VratteNamStat a RekonstrukceStatu. Sdružení se spojilo s hnutím Starostů a nezávislých ( -STAN- ) k hájení zájmu slušných Kladeňáků v zastupitelstvu.
 
Nabízíme OSOBNOSTI, které nechápou politiku jako způsob získávání osobních výhod ve stranických dresech. Nabízíme pozitivní způsob správy města založený na principech SLUŽBY veřejnosti, slušnosti, otevřenosti, odbornosti a odpovědnosti při plném dodržování zákonů a dobrých mravů. 

Bez podpory slušných Kladeňáků se nic nezmění. Podpořte lepší budoucnost Kladna.
Podpořte kandidátku Lepší Kladno a Starostové. 

V čele města celostátně známý právník, který je neúplatný a nekompromisní k prospěchářství a šlendriánu? Chceme v radě města architekta, odbornice na vzdělání, personalistku, odbornici na řešení problémů zdravotně postižených. Pak je volme a Kladno bude nejLepší. 


PENÍZE: Děláme kampaň pouze z prostředků, které máme k dispozici, 165 tisíc od STAN a 139 tisíc od našich kandidátů a příznivců přes transparentní účet u FIObanky.
Podpořte nás, i malé částky pomohou. 


Pokud kdekoli na webu, FB nebo jinde najdete chybu, dejte nám to vědět. Pomozte nám, aby Kladno bylo lepší.

YouTube

2) KAUZA Dům kultury -13 vyhozených mil. 2b) KAUZA Dům kultury 2 -zachráněné 3 mil. 3) KAUZA odbytá rekonstrukce náměstí Sítná -20 mil. 4) Kultuře na Kladně se daří? 5) Mgr. Jana Šrámková 6) MUDr. Karel Protiva 1) Řešení sociálního napětí

Najdete nás na Facebooku