ukliďme naše město
zákony je třeba dodržovat

Starostové chtějí primátora Kladna

STAN - Starostové a nezávislí mají ve Středočeském kraji řadu úspěšných starostů (Kolín, Kutná Hora), krajské zastupitele, poslankyni i senátora. V říjnových volbách chce STAN získat post primátora Kladna ve spolupráci s protikorupčním sdružením Lepší Kladno.
Kandidátku vedou právník Milan Hamerský [*1973] a středoškolská učitelka Jana Šrámková [*1950]. Každý týden se hlásí další lidé ochotní podpořit dobrou věc, kteří již nechtějí jen nadávat u kávy či piva. Přidejte se k nám, aby Kladno bylo LEPŠÍ pro nás i naše děti. Víc než si myslíte 
E-mail: chcilepsikladno@seznam.cz 

Tisková zpráva : Starostové představili středočeské kandidáty na starosty  ZDE

YouTube

2) KAUZA Dům kultury -13 vyhozených mil. 2b) KAUZA Dům kultury 2 -zachráněné 3 mil. 3) KAUZA odbytá rekonstrukce náměstí Sítná -20 mil. 4) Kultuře na Kladně se daří? 5) Mgr. Jana Šrámková 6) MUDr. Karel Protiva 1) Řešení sociálního napětí

Najdete nás na Facebooku